Darmowe gry Monster High

Wpisy

 • wtorek, 25 czerwca 2013
  • Fryzjerka Draculaury

   Fryzjerka Draculaury

   Zabawcie się we fryzjerki jednej z najbardziej popularnych uczennic Straszyceum! Tytułowa Draculaura to córka wampira. Jedną z jej największych bolączek jest to, że nie posiada odbicia w lustrze, w końcu jest wampirzycą. Nigdy sama nie może się w nim przejrzeć i ocenić jak wygląda. Podobnie jak w poprzedniej grze możecie zmieniać nie tylko jej fryzurę ale również strój który będzie miała na sobie. Dodatkowo w ikonkach znajdziecie kilka innych opcji które pomocą wam w zrobieniu jej makijażu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   kaminski321
   Czas publikacji:
   wtorek, 25 czerwca 2013 09:28
  • Gry Monster High

   Witajcie serdecznie na blogu w całości poświęconemu grom Monster High! Znajdziecie tutaj kilka najfajniejszych gier z udziałem waszych ulubionych bohaterek. Będziecie mogły zabawić się w stylistki Cleo de Nile, fryzjerki Frankie Stein czy makijażystki Draculaury. Każda gra będzie wymagała waszej kreatywności oraz pomysłowości. Z tymi cechami na pewno nie będziecie miały problemów z wyborem stroju dla każdej z dziewczyn bądź zrobieniu ich na bóstwo. Poniżej znajdziecie najfajniejsze, darmowe gry Monster High z którymi na pewno nie będziecie się nudziły. Spróbujcie swoich sił w wykonywaniu różnych czynności i zabiegów kosmetycznych i sprawdźcie, czy nadajecie się na stylistki!

    

   FRYZJERKA FRANKIE STEIN

   W tej grze sprawdzicie się w stylizacji a waszą modelką będzie Frankie Stein. W górnej części okna z grą znajdują się różne ikonki dzięki którym możecie zmieniać jej wygląd. Postarajcie się aby nasza potworka modelka była jeszcze piękniejsza niż dotychczas. Do tego celu posłużą wam różne kosmetyki oraz stroje. Możecie również wybrać jedną z dostępnych fryzur. Sprawdźcie, jak Frankie wygląda w każdej z nich i wybierzcie tą, która najbardziej wam odpowiada.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   kaminski321
   Czas publikacji:
   wtorek, 25 czerwca 2013 09:17